Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Ferenc od  lat działa nieprzerwanie na rynku usług prawnych udzielając wsparcia  klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz  dużym globalnym podmiotom. Główne merytoryczne obszary działania kancelarii to: prawo karne, prawo pracy, prawo cudzoziemców, odszkodowania,  prawo spadkowe, prawo cywilne i  rodzinne.

We wszystkich obszarach działania udzielane jest pełne wsparcie doradcze, opiniodawcze i procesowe. W zakresie procesowym Kancelaria prowadzi sprawy sporne  przed krajowymi i zagranicznymi sądami i trybunałami, organami ścigania oraz organami administracji publicznej.  W zakresie opiniodawczym Kancelaria wykonuje kompleksowe opinie prawne w języku polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i chińskim.

Sposób zorganizowania Kancelarii pozwala na korzystanie z jej wsparcia na obszarze całej Polski a także – jeżeli wymaga tego sytuacja – poza granicami kraju. Kancelaria korzysta w swoim działaniu zarówno z dorobku swoich parterów strategicznych  jak i  współpracowników dzięki czemu w zakresie prowadzonych spraw może zaoferować wsparcie z zakresu kryminalistyki, wywiadu gospodarczego a także tłumaczeń prawniczych oraz prawnych.

Kancelaria zorganizowana i zarządzana jest przez adwokata co zapewnia wynikające z istoty tego zawodu: dyskrecję w działaniu, odpowiedzialność i wysoką jakość świadczonych usług.

Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie

adw.Patryk Ferenc